Ako sa pripraviť na Letnú Sezónu 2024? Sprievodca k práci v Taliansku, krok za krokom.

Pred uchádzaním sa o zamestnanie je potrebné pozorne si prečítať informácie o pracovných pozíciach a reagovať len na pozíciu, ktorá zodpovedá Vašim skúsenostiam a osobnostným predpokladom.

Odkaz na všetky pozície nájdete tu: www.agre.sk/pracovneponuky


Ďalším krokom je vyplnenie formulára na adrese www.agre.sk/formular-taliansko.

Formulár si pozorne prečítajte a vyplňte ho. Do prílohy priložte Váš aktuálny životopis. Prosím nezabudnite dôsledne vyplniť všetky polia, nakoľko je to rozhodujúci faktor pri výberovom procese.


Po vyplnení potrebných formulárov s Vami prejdeme všetky náležitosti a zodpovieme otázky prostredníctvom telefonického rozhovoru, online videohovoru alebo osobného stretnutia.

Naše náborové oddelenie Vás bude kontaktovať v čo najkratšom možnom čase po vyplnení formulára, prosíme Vás ale o strpenie, nakoľko v sezóne 2023 sme mali viac ako 1500 žiadostí o prácu v Taliansku.


Po úspešnom absolvovaní pohovoru a akceptovaní pracovnej ponuky Vám vystavíme faktúru na zálohovú platbu 100€. Zálohová platba je spojená s nákladmi na vybavenie povolení a ďalšími administratívnymi úkonmi. V prípade využita našich doplnkových služieb Vám bude záloha odpočítaná z ceny týchto služieb, ktoré sa hradia pred odchodom na sezónu. V prípade, že naše doplnkové služby nevyužijete a do práce nastúpite, záloha Vám bude vrátená. Cenník našich služieb nájdete na nasledovnom odkaze: www.agre.sk/cennik


V ďalšom kroku od Vás budeme potrebovať vyplniť finálny formulár a priložiť potrebné dokumenty, kvôli príprave pracovnej zmluvy. Formulár nájdete na adrese: www.agre.sk/formular-final-taliansko/


Pred samotným nástupom do zamestnania je potrebné osobne sa dostaviť na vopred dohodnutú adresu v Bratislave (MyHive Tower, Allianz Račianska alebo Lamanského 6 v Bratislave), kvôli podpisu pracovnej zmluvy.


Posledný krok je počkať na začiatok sezóny, pobaliť si potrebné veci a pripraviť sa na pracovnú skúsenosť v tých najvyhľadávanejších hoteloch na severe Talianska!


Veríme, že náš postup Vám pomohol v ceste k vysnívanej práci na najbližšie leto! Ak máte akékoľvek pripomienky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať.

S úctou, Tím Agentúra Renaissance.


publikované: 01.02.2024